26 January 2023

Strona tworzona przez pasjonatów motoryzacji rolniczej

Warto przede wszystkim wiedzieć, że pojemnik siatkowy znajduje zastosowanie w magazynach funkcjonujących w praktycznie wszystkich europejskich krajach. Jest to opcja rekomendowana przede wszystkim przy składowaniu cięższych produktów. Należy również zaznaczyć, że produkt charakteryzuje się bardzo dużą odpornością na różnego rodzaju uszkodzenia i zniszczenia.

Bardzo praktyczna konstrukcja

Pojemnik siatkowy wyposażony jest w uchylną klapę, która jest zamykana na zatrzaskowe zamki. W ten sposób zdecydowanie łatwiej jest załadować swoje produkty. Z kolei cztery stopy umożliwiają na podjechanie wózkiem widłowym z każdej strony skrzynki. Ponadto bez żadnego problemu można ułożyć jeden pojemnik metalowy na drugi, dzięki czemu zostanie zaoszczędzona przestrzeń w magazynie.

Należy również podkreślić, że na rynku dostępny jest również pojemnik metalowy w składanej wersji. Rozwiązane jest w stanie bardzo zredukować koszty transportu powrotnego. Znormalizowany rozmiar, jaki ma pojemnik siatkowy powoduje, że doskonale może współpracować z paletami plastikowymi czy drewnianymi.

Gdzie można zastosować pojemnik metalowy?

Pojemniki siatkowe doskonale zdadzą egzamin do składowania części samochodowych, odpadów produkcyjnych czy elementów produkcyjnych. Trwałość i solidność wykonania metalowych pojemników siatkowych zapewni bezpieczne przewożenie towarów, które będzie w stanie chronić je przed uszkodzeniami. Produkty najbardziej renomowanych producentów są produkowane z najwyższej jakości materiałów. Ogromnym atutem produktów jest fakt, iż są antykorozyjne. Dzieje się tak przez zastosowanie malowania proszkowego, zanurzeniowego czy cynkowania galwanicznego, ogniowego. Ponadto pojemniki są przygotowane konstrukcyjnie do transportu wózkami hydraulicznymi i widłowymi. Obecnie funkcjonują również firmy specjalizujące się w serwisie, a także remoncie pojemników siatkowych. Produkty można również wykonać na indywidualne zamówienie.

Zapoznaj się z ofertą producenta Stalbox. Tworzymy pojemniki metalowe, stalowe w formie siatkowej dla wielu przedsiębiorstw na terenie całego kraju. Nasze doświadczenie sprawia, że z roku na rok powiększamy swoją ofertę dla naszych klientów. Umożliwiamy zamówienie pojemników w dowolnym wymiarze. Więcej na http://stalbox.pl/.

Budownictwo rolnicze